Bots tirdzniecības trijstūra arbitrāžas

Zem pārsega var atrast visu, kam loģiski vajadzētu būt ierīcē, bet vēl nav aprakstīts.

Šodien mēs runāsim par satiksmes šķīrējtiesu - kas tas ir, kas ir tik šķīrējtiesa un ko viņš dara, par kuru ir vajadzīgi CPA tīkli un partneri. Vēlaties uzzināt, cik daudz un kā jūs varat nopelnīt par satiksmi internetā? Tad izlasiet rakstu un atcerieties svarīgus mirkļus! Satiksmes pro šķīrējtiesa, kas ir CPA mārketings, kas ir CPA filiāles tīklsun par kuru viņiem ir nepieciešams, kā arī kādi ir populārākie - par visu šo lasīt vairāk. Ja jūs ievedat vienkāršu piemēru, situācija ir balstīta uz trīsstūra līdzību - reklāmdevējs īpašnieks vietnetīmekļa pārziņa patvaļīgsapmeklētājs Tīmekļa resurss potenciālais klients. CPA modelis - lielākā daļa efektīva metode Reklāmas samaksa, jo reklāmdevējs maksā Webmaster kādu summu iesaistītajam apmeklētājam veikta mērķa darbība. Visbiežāk, saskaņā ar mērķa rīcību ir saprotams reģistrētiespirkumspieteikuma reģistrācija un tamlīdzīgi. CPA tīkls - Tas ir resurss, kas nodarbojas ar reklāmas un tīmekļa pārziņa attiecību koordinēšanu, vadošo statistiku. No pirmā acu uzmetiena viss izskatās nedaudz sarežģīts. Ļaujiet mums skaidrāk apsvērt, kā tas darbojas, un to, ko var iegūt, parādot uzticību. Satiksme - Vietu apmeklētāju skaits kādu laiku. Šķīrējtiesas satiksme - Tas ir satiksmes tīmekļa pārziņa iegāde par noteiktu cenu nākamajai pārdošanai labvēlīgākiem noteikumiem. Cenu starpība starp iepirkšanu un pārdošanu ir tīmekļa pārzinis profīts. Viss ir vienkāršs: Maksājot šķīrējtiesas katlu Adverd kādu summu par svinu potenciālais preču vai pakalpojuma pircējsreklāmdevējs vēlāk var saņemt daudz lielāku ienākumu rēķina dēļ pārdošanavislabākā lēta kriptonauda, ​​ko ieguldīt 2021.

gadā pārdošanaprimārs un citas lietas. Un izstrādāt labu klientu bāzi, paplašiniet esošo vai izveidojiet stabilu klientu loku, reklāmdevēji izmanto CPA tīkla pakalpojumus kur reklāmas var reaģēt uz viņu aizvaru. Dažās vietās, partnerības programmas parādījās pirms daudziem gadiem - kad īpašnieki iekasē kādu atlīdzību pašreizējam klientam piesaistītajam jaunajam klientam. Tostarp šī iemesla dēļ, daudzi speciālisti, kas veicina vietnes no RUNET, ir pagājuši satiksmes šķīrējtiesā - tie ir ātrāka nauda.

Ja jums ir noteikta naudas summa, satiksmi var iegādāties un "ielej" piedāvāt, bypare pagaidu saites un samazinot izmaksas. Apsveriet šo iespēju sīkāk. Hipotētiski, jūs varat pievilināt potenciālos klientus vadus uz visu to, ka tas ir spējīgs redzēt un ko var noklikšķināt bannerskonteksta reklāmas paziņošanaātri vai reklāmas bloks par sociālo tīklu, teaser. Ir specializēti satiksmes apmaiņa Kur par noteiktu cenu jūs varat iegādāties dažus apmeklētājus. Bet tas ir tālu nav augstākās kvalitātes satiksme Un ieguldījumi var būt arī pamatoti. Tādu pašu situāciju un ar banner reklāma. Modernais interneta lietotājs ir tik sarežģīts reklāma, ka ir nepieciešams, lai mēģinātu iegūt lielu, veidojot patiešām pievilcīgu un efektīvu reklāmkarogu, uz kura viņi noklikšķinās. Un pateicoties dažādiem reklāmas blokatori kas kļūst arvien populārāki, baneri var droši saukt anahronisms - lietotājs ar bloķētāju vienkārši neredz viņu. Žurnāla "vietnes" komanda vēlas, lai jūs veiktu veiksmi un panākumus satiksmes šķīrējtiesā, mācās no citām kļūdām un mazāk, sasniegtu augsts līmenis Zināšanas, prasmes un prasmes. Mēs būsim priecīgi, ja šis raksts patiešām palīdzēja jums vai vismaz sniegt atbildes uz tiem, kas bija ieinteresēti. Ja esat atstājis komentārus vai jautājumus par šo tēmu, pēc tam uzdodiet tos tālāk norādītajos komentāros. Kāda ir BPF šķīrējtiesas satiksme. Arbitrāžas satiksme Kas tas ir un kā to nopelnīt? Running un Analizējot reklāmas uzņēmumu Atstājiet savu komentāru 6, Kas ir šķīrējtiesas satiksme Izpratne sākas ar pamatiem.

Satiksme, kas iegūta divos veidos: Ar apmaksātu reklāmu - teaser, kontekstu, reklāmkarogu, mērķtiecīgu. Satiksme var virzīt: Piemēram, CPA tīklos; Tieši uz tiešsaistes reklāmdevēju tiešsaistes projektiem, kuri pērk šo datplūsmu. Par rāda baneriem vai pārejām reti. Soli pa solim ar satiksmes šķīrējtiesu Kopējais darbības algoritms ir: Izvēlieties niša Pieriņas un filiāļu programmas izvēle Pētījums mērķauditorija Izvēlieties satiksmes avotu Pirmā peļņa no šķīrējtiesas un analītikas rezultātiem Optimizācija ienākumiem no filiālēm Mērogošana. Kur sākt satiksmes šķīrējtiesā Jums ir jāsāk ar nišas izvēli. Galvenie virzieni, kuros arbitrāli nopelnīt: Komerciāla preču pārdošanapiemēram, tīri preču tīkls skatīt manu pārskatīšanas saiti ; Tiešsaistes spēles maksāt trijstūra arbitrāžas tirdzniecības bots reģistrāciju, aktīvo spēlētāju, naudas noguldījumiem spēlē vai citās darbībās ; Finanses aizdevumi, aizdevumi, ieguldījumi ; Infobusiness tiešsaistes kursu pārdošana, apmācības, abonentu kopums e-pasta biļetenā ; Azartspēles - kazino, pokers, sporta likmes; Trijstūra arbitrāžas tirdzniecības bots viņi arī sauc arī par eseju, Edu-filiāli - akadēmiskajiem darbiem, piemēram, kursa darbu un diplomu pēc pasūtījuma. Detēšanas vietnes, tostarp intīmie mērķi.

Pharmaceutics, kopšanas līdzekļi - zāles, uztura bagātinātāji, svara zudums, muskuļu komplekts, matu augšana, palielina vīriešu un sieviešu seksuālās pazīmes, veselības un skaistumkopšanas produktus un tā tālāk. SMS abonementi un wapclick. Saistīts ar mobilo internetu. Samazinājās ar nišu satiksmes šķīrējtiesai? Dodieties uz piedāvājuma izvēli un PP. Kā izvēlēties piedāvājumu un filiāļu programmu Partnerim var būt tikai 1 piedāvājums vai arī CPA tīkls, kurā ir daudzas iespējas no dažādiem reklāmdevējiem. Lieliski rezultāti rāda Cpad. Ko pievērst uzmanību šķīrējtiesas pazīmēm? Piemēram, pēc pieprasījuma "nopirkt peldkostīmu" mēs redzēsim šādu attēlu: Pieprasījums. Kā izvēlēties partneri vai CPA tīklu satiksmes šķīrējtiesā? Rūpīgi izskatiet: Atsauksmes internetā. Ja ir nopietnas sūdzības par tehnisko atbalstu, maksājumiem, krāpšanu, domājiet par apmaksāta grupas kriptogrāfiskā tirdzniecība pirms darba ar šo biroju. Informatīvākie un patiesākie pārskati, ko atbalsta ienākumu statistikas ekrānšāviņi. Lai gan šeit Photoshop var spēlēt nežēlīgu joks. Cik daudz laika CPA tīkls vai filiāli darbojas tirgū. Newbies neuzticas, jo īpaši sākumā. Paskaties uz veco un "bārdaino" filiālēm. Viņi krata savu reputāciju un neļaus sevi maldināt partneru.

Personāla rīkkopa izveidots, lai izsekotu satiksmes plūsmas.

Svārstības valūta piedzīvo izmaiņu dēļ, kas vērstas, lai ierobežotu liela mēroga darījumus šajā sistēmā. Skatīt detalizētu informāciju. Vienlaikus uzņēmums iegādājās "Bitcoin" aptuveni 1,5 miljardu dolāru apmērā.

Nekā vairāk Analytics personīgā partnera personīgā kontā, jo efektīvāka jūs varat uzlabot reklāmas kampaņu, lai palielinātu peļņu. Iespēja izveidot apakšdaļu būtu pieejama filiālē, tas ir parametrs, kas tiek pievienots jūsu partneru saitēm. Ar to jūs varat, piemēram, trase, no kura banner vai reklāmas bija pārejas un vāka, un kuri ienākumi vispār nebija. Nerestorand reklāmas kampaņas un reklāmas materiāli ir jānoņem, lai viņi neēd savu budžetu. Citi svarīgi Analytics rīki satiksmes šķīrējtiesā: postback URL, satiksme atpakaļ.

Minimālā produkcijas summa. Zīle to ar budžetu. Jūs nedrīkstat maksāt šo naudu. Vienmēr apsveriet minimālo atcelšanu. Maksājumu nosacījumi. Skatiet, kuras maksājumu sistēmas un kartes var izņemt naudu un cik bieži ir maksājumi. Satiksmes veidi. Tātad, jūs izvēlējāties piedāvājumu un filiāli, kurā plānojat nopelnīt šķīrējtiesu. Bet joprojām ir nianse: viņa var būt aizliegta satiksmes avotiem. Piemēram, daži aizliegt kontekstuālo reklāmu par zīmolu, motivētu satiksmi, e-pastu pastu un tā tālāk.

Kāds nepatīk, ka tā produkts tiek reklamēts sociālajos tīklos. Ja jūs, pretēji aizliegumiem, sāks apvienot traffin no aizliegtajiem avotiem, jums netiks samaksāts un var aizliegt kontu uz visiem laikiem. Izvēlieties šķīrējtiesas avotus Pirms izvēlaties, pievērsiet uzmanību: Piedāvājums. Tātad, nopietni finanšu pakalpojumi nedrīkst reklamēt teasers: būs daudz bezjēdzīgu satiksmes un ļoti maz līderu. Preces, kas tikai ienāca tirgū un vēl nav pazīstami patērētājam, neietekmēs konteksta reklāmā meklēšanas rezultātos jo tie vēl nav pieprasīti meklēšanā. Avota sarežģītība. Labāk izvēlēties vienkāršas metodes Satiksmes ieguve un no tiem pāriet uz sarežģītāku. Ideālā gadījumā tie, kurus var uzzināt vienā vai otrajā dienā. Satiksmes avotu veidi: Reklāma grupās, sociālo tīklu kopienās, JUTUB kanālos; Teaser tīkli; Reklāmkarogu trijstūra arbitrāžas tirdzniecības bots Mērķtiecīga reklāma; Konteksta; Reklāma pa pastu; Durvju satiksme; Surogātpastu pa e-pastu, forumos, sociālajos tīklos utt. Peļņos par šķīrējtiesu, izmantojot amatus, nianses masu, bet vispārējais pasākumu algoritms ir: Komandas tīkli Teaser tīklos savāca lielu vietu vietņu. Piemēri teasers, un kā padarīt tos pats. Jūsu rīcības shēma šķīrējtiesai: Izvēlieties teaser tīklu un reģistru. Izveidojiet tizers pievienojot tos tīklā, pievienojiet partneru saites uz tiem. Tajā pašā laikā, lai uzsildītu apmeklētāju vēlmi iegādāties produktu, pirms viņi dodas uz produkta vietni, var izmantot plaukstas plūmes vai vieglākas blīvējuma vietas.

Bieži viņi dara blogus ar viltojumiem filca izņemšanu. Konfigurējiet reklāmas displeju. Palaist reklāmu un skatīties to pamesta, par statistiku partnerī un analītikas sistēmās Yandex. Metrics un Google Analytics. Kā jums ir nepieciešams noņemt neefektīvu vietnes, kas nesniedz peļņu. Teaser tīklu piemēri : Oblivochki. Noklikšķiniet no 70 kapeikām. Ļoti liels un vecs tīkls. Banneru tīkli Ar savu palīdzību jūs varat ievietot banerus dažādos priekšmetos. Mērķtiecīga reklāma Mērķtiecīga reklāma palīdz visprecīzākai reklāmai patērētājiem. Konteksta reklāma Konteksta līderi - Yandex. Reklāma e-pasta sūtījumos šķīrējtiesā Shēma ir vienkārša: jums ir jāmeklē biļetenu autori par tēmām, kas interesējas par jūsu Centrālāzijā. Tad nopirkt no viņiem, lai nosūtītu reklāmas vēstules, atsaucoties uz abonentiem; Analizējiet rezultātus, izvēlieties vislabāko e-pasta adresi uz aploksnes un dodiet līdzīgu reklāmu vēlreiz. Durvju satiksme Dougawa ir tīmekļa vietne, kas tiek automātiski izveidota, izmantojot programmas, lai pārvietotos pa NF pieprasījumiem.

Plašāku informāciju par šķīrējtiesu ar Dorvaevu var nolasīt Wikipedia. Un mēs turpinām. Motivēta satiksme Motivēta satiksme ir satiksme, ko jūs saņemat, vienojoties ar cilvēkiem. Piemēram, jums ir nepieciešama persona, lai reģistrētos spēlē, un jūs saņemsiet 50 rubļus reģistrētājiem. Iet uz īpašiem pakalpojumiem burtiemkur jūs esat 10 rubļu tiks reģistrēts Saskaņā ar jūsu saiti vai veiciet citu nepieciešamo darbību. Jūs esat peļņā 40 rubļiem. Statistikas un konversijas optimizācijas konfigurēšana Šajā solī daudzi apvienojas, dodieties uz reklāmas budžeta paliekām, lai strādātu pie darbā pieņemšanas. Vairāk video mūsu kanālā - Uzziniet interneta mārketingu ar semantisku Lielākā daļa mūsdienu biznesa projektu ir balstīti uz tālākpārdošanas produktu vai pakalpojumu principu. Satiksme - cilvēku plūsma vietnē uz noteiktu laiku. Svins ir piesaistīts klients, kurš atbildēja uz mārketinga gājienu. Piedāvājumi - reklāmas piedāvājumi filiāļu tīkliem, kuriem tiek izliets satiksme. CPA maksa par darbību - maksājums par noteiktu rīcību piesaistītā klienta veikšanai. Piemēram: reģistrācija, kārtība preču, samaksa par pakalpojumiem, uc MPK maksa par klikšķi - izmaksas, noklikšķinot, organizējot reklāmas uzņēmumu.

CR konversijas likme ir konversija, proti, novedošo kā nopelnīt naudu ar bitcoin nigēriju attiecība pret kopējo unikālo saimnieku skaitu. EPC nopelnīt par klikšķi - Arbitralgeona peļņa par klikšķi. VKS klikšķu skaits - klikšķu attiecība jūsu reklāmās līdz kopējam seansu skaitam. Ilustrē jūsu radošuma efektivitāti. ROI investīciju atgriešana ir procentuālais daudzums, kas parāda ienākumu rādītājus reklāmas līdzekļiem. Kā pelnīt naudu par šķīrējtiesu Šķīrējtiesa ir visa interneta biznesa jomā, kurai ir savi lielākie spēlētāji, tās likumi un noteikumi. Ejam ar svarīgu informāciju, kas jums jāzina: Kur es varu iegādāties satiksmi šķīrējtiesai Internetā ir samaksāts un bezmaksas metodes Saņemt satiksmi. Satiksmes avoti Partneru tīkli Webmasters strādā pie sevis. Lai sāktu pelnīt naudu par satiksmes šķīrējtiesu, jums ir nepieciešams: Izvēlieties CPA tīklus. Izlemiet par Pārdotāju, pamatojoties uz filiāļu tīkla sniegtajiem analītiskajiem datiem. Izvēlieties satiksmes avotu, detalizēti pārbaudiet ar to saistītās funkcijas. Izveidot, pasūtīt vai kopēt trijstūra arbitrāžas tirdzniecības bots. Pagaidiet pārejas un vadus. Iegūt peļņu.

Pelnīt naudu no nekas ātri Binārā tirdzniecība bez depozīta bonusa vdub bināro opciju snaiperis. Labākais veids kā tirdzniecības iespējas Bitcoin dienas tirdzniecības apmācība kas ir binārā tirdzniecības iespēja Pelnīt naudu bitcoin latvijā Peļņas optimizācijas kriptonauda, Kā ieguldīt līdzekļus depozītos akcijās savstarpējie fondi nekustamā īpašuma Kāpēc ieguldījumi bitcoin ir slikta ideja, Bezmaksas bināro opciju demonstrācijas konti asv Kā ieguldīt savu naudu kriptovalūtā Akciju tirdzniecības sistēmu pārskati Kur ieguldīt kriptovalūtā latvijā

Kāds ir šis peļņa? Kā sākt pelnīt naudu par satiksmes šķīrējtiesu? Samsung S ir procesors ar takts frekvenci MHz par kuru procesoru netiek ziņots, bet, visticamāk, uz ARM kodola. Pateicoties tam, tālrunis nemaz "nepalēnina", reakcija uz lietotāja darbībām ir tūlītēja. Kompleksie animācijas efekti piemēram, multivides izvēlnē, par kuru es rakstīšu tālāk nerada ierīces grūtības, kā arī nekonvertēta video atskaņošanu. Salīdzinājumam: i komunikatorā tā pati multivides izvēlne skaista klucīša formā dažkārt sāk palēnināties visstingrākajā veidā, un, lai atbrīvotos no šīm bremzēm, tā atslēga, nevis izvēlne ir jāpārstartē. Lai novērtētu veiktspēju Java lietojumprogrammās, trijstūra arbitrāžas tirdzniecības bots izmantojām Jbenchmark 2 un Jbenchmark 3D, salīdzinājumam tiek sniegti Samsung M mobilā tālruņa rezultāti kas, kā jūs zināt, no aparatūras viedokļa ir gandrīz pilnīgs Samsung S Ultra Touch analogs. Atjauninājums Pārbaudot Jbenchmark 2, tas parādīja pilnīgi atšķirīgus rezultātus. Trijstūra arbitrāžas tirdzniecības bots ir tik atšķirīgi, ka mums nācās atteikties no grafikiem - dati par M šajā grafikā vienkārši nebūtu redzami, jo atstarpe starp ierīcēm palielinājās vairāk nekā trīs reizes. Kā redzams no testa datiem, Samsung S ir vienkārši izcils. Žēl, ka lielākā daļa Java lietojumprogrammu, kurām nepieciešamas aparatūras pogas ieskaitot spēlestajā ir pilnīgi bezjēdzīgas.

Tātad, mūsu priekšā ir vēl viens TouchWiz saskarnes uzlabojums, kas mums jau ir pazīstams no Samsung S pārskata. Šis iemiesojums ir labs ar to, ka atbalsta trīs "galddatorus", uz kuriem katrā varat parādīt savu nepieciešamo logrīku komplektu. Pārslēgšanās starp "galddatoriem" tiek veikta, pārvietojot pirkstu pa ekrānu no labās uz kreiso vai pa kreisi uz labo. Tas pats attiecas arī uz galveno izvēlni: tā ir sadalīta trīs daļās; lai pārvietotos starp tām, jums vienkārši jāpārvelk pa displeju vajadzīgajā virzienā. Iekavās es atzīmēju, ka, pateicoties lielajai ekrāna izšķirtspējai, Samsung ir spējis sasniegt vienkārši nebijušu fontu atveides kvalitāti. Lai izsauktu numuru, ekrānā tiek izsaukta virtuālā ciparu tastatūra. Tās lietošana nerada grūtības: pogas ir pietiekami lielas, jūs varat viegli iesist ar pirkstu. Savā "mehānikā" tas ir ļoti līdzīgs iPhone: jūs noklikšķināt uz burta, tas "izlec" pie jums un tiek izcelts ar citu krāsu.

Tas izskatās jauki un darbojas arī labi, līdz pirmās dienas beigām ar ierīci man izdevās ātri rakstīt tekstu ar īkšķiem. Tālruņu grāmata ir tipiska Samsung ierīcēm. Uz vienu vārdu var ierakstīt līdz 5 tālruņu numuriem numuru veidus var iestatīt neatkarīgivairākas e-pasta adreses, īsu teksta piezīmi. Katram kontaktam var piešķirt individuālu zvana signālu un attēlu. Manuprāt, tālruņu kataloga ieviešana jebkurā mūsdienu tālrunī ir apmierinoša, tāpēc šī funkcija nav pelnījusi garu aprakstu. Zvanu saraksti tiek ieviesti ļoti līdzīgi S Katrā atsevišķajā sarakstā tiek parādīti līdz 30 zvaniem, vispārīgajā sarakstā ir ne tikai zvani, bet arī citi notikumi piemēram, īsziņas. Šīs funkcijas īstenošana nav apmierinoša. Pateicoties lielajam ekrāna izmēram, kalendārs ir ļoti ērti lietojams. Jūs varat izveidot divu veidu pasākumus - sapulci vai gadadienu. Katram notikumam tiek norādīts nosaukums, sākuma laiks, signāla veids, īss apraksts. Modinātāji tiek ieviesti tieši tāpat kā Samsung S Ultra Touch: jūs varat izveidot vairākus trauksmes signālus, piešķirt katram trauksmes biežumu, nedēļas dienas un atlikšanas opcijas. Tālrunis atbalsta sinhronizāciju ar Exchange serveri.

Cik es zinu, šī iespēja nekad nav bijusi redzama parastajos tālruņos izlabojiet, ja kļūdos. Šī programma, manuprāt, ir pelnījusi atsevišķu materiālu, es varu tikai teikt, ka tā darbojas labi, un kontaktu sinhronizācija ar Outlook notiek pilnīgi bez problēmām. Atrastie tīkli tiek skaisti parādīti ekrānā. Tagad mēs iespraucamies tīklam, kas mums patīk - un sākas savienojuma izveides process. Vairumā gadījumu ir pietiekami aizpildīt tikai vienu lauku - ar paroli. Attiecībā uz S Samsung ir nolēmis novest pie iepriekšējās paaudzes tālruņos izmantotā Access NetFront pārlūka.

Tagad mums ir darīšana ar Samsung Mobile Browser 1. Pirmais pārlūka iespaids ir tāds, ka tas vienkārši lido! Patiešām, visas darbības - pat lapu mērogošana - notiek ļoti ātri. Tajā pašā laikā renderēšanas kvalitāti var droši pielīdzināt Opera Mobile - atzītajam līderim mobilo pārlūkprogrammu vidū. Kad lapa ir pabeigta, pārlūkprogramma automātiski pārslēdzas uz pilnekrāna režīmu. Kopumā tā saskarne ir ļoti pārdomāta, man īpaši patika mērogošanas ieviešana: pāris sekundes jāpieskaras ekrānam, pēc kura pirksta pārvietošana uz augšu vai uz leju attiecīgi palielinās vai samazinās displeja mērogu. Parasti pārlūkprogramma Samsung S pārspēj jebkuru pārlūku, kas iepriekš tika ieviests parastajā tālrunī tādā ziņā, nevis viedtālrunī vai komunikatorā. To var izmantot ērtai sērfošanai internetā un ne tikai režīmā "steidzami meklējiet internetā vajadzīgo adresi". Samsung S, tāpat kā citi Samsung skārienekrāna tālruņi, ir aprīkots ar iebūvētu telpiskās orientācijas sensoru.

Diemžēl mūsu tālrunī orientācijas sensors bija pārāk jutīgs. Dažreiz pietika ar mazāko kustību, lai pēkšņi apgrieztu ekrānu, spēlējot videoklipu. Tomēr, lai atjaunotu status quo, pietiek tieši ar to pašu nenozīmīgo kustību otrā virzienā. Patīkami, ka tālrunis atbalsta USB 2. Lielapjoma atmiņas un multivides atskaņotāja režīmos rakstīšanas ātrums tālruņa atmiņā ir aptuveni 8 megabaiti sekundē, tas ir, pat lielu failu kopēšana notiek ļoti ātri. Multivides izvēlne "kubs". To izsauc ar atsevišķu taustiņu ierīces labajā pusē, blakus kameras pogai. Izgatavots ļoti skaista bez jokiem trīsdimensiju kuba formā.

Ekrāna apakšdaļā ir vairākas ikonas lietojumprogrammas izvēlei: fotoattēlu galerija, audio atskaņotājs, video atskaņotājs, radio, spēles, internets. Kuba malās ikonas tiek parādītas reāllaikā tas ir, jūsu fotoattēli atrodas galerijā un pēdējais albums, kuru klausījāties audio atskaņotājā. Neskatoties uz vizuālajiem efektiem, animācija ir vienkārši nevainojami ātra. Audio atskaņotājs. Samsung S MP3 atskaņotājs ir uzlabota S atskaņotāja versija. Tas izmanto mūzikas bibliotēku, kas veidota, pamatojoties uz ID3 tagiem jūsu failos. Šādos gadījumos ir ierasta šķirošana pēc albuma, izpildītāja, žanra, klausīšanās biežuma utt. Horizontālā režīmā atskaņotāja saskarne kļūst ļoti līdzīga Apple atskaņotāju Cover Flow. Diemžēl tālrunis "paņem" albuma noformējumu tikai sinhronizējot mūziku ar Windows Media Player. Kā jau rakstīju iepriekš, tālrunis ir aprīkots ar standarta 3,5 mm austiņu izeju. Sākotnēji mēģināju to klausīties, izmantojot komplektācijā iekļautos Beat DJ ausu aizbāžņus saskaņā ar pieejamo informāciju S tiks piegādāts ar tām pašām austiņām. Tajā pašā laikā skaņa, maigi izsakoties, bija "ne ledus": ar pārslāpētu basu un artikulētu putru vidējā diapazona vietā, bet skaļuma starpība priecēja dvēseli. Tad es sāku mājās meklēt austiņas, kas piemērotas S Ar pirmo skaņa bija ļoti patīkama, bet diezgan klusa, bet otrā radīja skaļu skaņu ar cietiem vidējiem un pārāk skaļiem augstumiem, bet atkal praktiski bez basiem. Tad es pārgāju uz lielākiem eksemplāriem, no galda atvilktnes izķēris Sennheiser HD Ar šiem brutālajiem "gandrīz monitoriem" skaņa visādā ziņā bija laba, taču sabiedriskās vietās tās var valkāt tikai ļoti savdabīgs cilvēks.

Visbeidzot pēdējais, kas nokrita zem rokas "jubilejas" Koss Porta Pro Skaņa viņiem izrādījās vēl labāka nekā ar Sennheiser HD savākta, bass, ar labu galvas platumu. Es to ļoti iesaku.

Bitcoin liels ieguldjums galaktikas investīciju kriptogrāfija btc krājumi jaunas investīciju iespējas kriptonauda.

Es izslīdēju tālruņa failus, kas kodēti ar dažādiem kodekiem, ieskaitot tos, kas lejupielādēti no interneta kur cilvēki jebkādā veidā spēlē videoklipus - ierīce tos atskaņoja bez aizķeršanās, bez aizķeršanās. Tas ir, viss tika darīts bez saspiešanas artefaktiem, drupinātiem laukumiem un skaņas dezinhronizācijas. Tomēr neviens trijstūra arbitrāžas tirdzniecības bots, ka parasts tālrunis varēs atskaņot HD video. Es arī vēlētos atzīmēt YouTube labo atbalstu: dodoties uz šo pienācīgo vietni un atlasot skatīšanai paredzētu videoklipu, tālrunis vispirms to pilnībā buferē un pēc tam tiek atvērts ar tā vietējo video atskaņotāju. Citiem vārdiem sakot, Samsung S ir ne tikai lielisks tālrunis, bet arī labākais šodien pieejamais pārnēsājamais video atskaņotājs. FM uztvērējs. Parasts skaņotājs ar 99 staciju atmiņu. RDS atbalstīts. Uztveršanas kvalitāte ir diezgan izturama. Vairāk par viņu teikt, vispār nekas nav. Tomēr, tā kā Ukrainā nav palicis normāls mūzikas radio, iespējams, arī telefonos iebūvētie uztvērēji nevienu maz interesē.

Foto pārlūks. Arī par šo lietotni nav daudz ko teikt: tā ļauj jums apskatīt savus fotoattēlus. Atbalstīts slaidrādes režīms, pilnekrāna skatīšana un citi prieki. Šeit atkal palīdz tālruņa laba veiktspēja: pāreja no viena fotoattēla uz citu notiek uzreiz, bez kavēšanās. Java lietojumprogrammas Samsung S beidzot ir Java lietojumprogrammu pārvaldnieks. To izsauc, nospiežot un turot sešstūra taustiņu zem ekrāna. Diemžēl daudzas lietojumprogrammas un spēles pareizi neatpazīst ekrāna izmēru un nepareizi atveido to logu arī Opera Mini pieder viņiem. Cerams, ka nākotnē būs lietotnes un spēles, kas īpaši pielāgotas Samsung skārienekrāna platformai. Iebūvētā kamera, iespējams, ir vienīgā Samsung S sastāvdaļa, kas mani pievīla. Tas nav slikti, tā ir tikai pilnīgi parasta 5 megapikseļu tālruņa kamera. Pārnācu mājās, piezvanīju nu, labi, viņa ieguldi bitcoin asv m ieru parunāties par agrākajiem laikiem. Staigājām pa vecajām vietām, apsēdām ies peldētavā uz soliņa, uzpīpējām. Tā arī sākām atkal saieties, viņa kā kuro reizi, parasti neko, bet tad pēkšņi par savu Janku un ka m ēs abi, tas ir, Krista un es, varētu kaut kur aizbraukt, uz kādu skaistu vietu, pastaigāt, parunāties kā cilvēk s ar cilvēk u vienkārši tāpat. Bet, kad m ēs kādu laiku tikai tā vienkārši braucām un runājām ies, viņa teica, ka beidzot viņai v iss līdz kaklam, es esot tikpat aptaurēts kā Janka, ja es būtu vīrietis, tad kaut ko izdom ātu, staigāt apkārt viņa varot arī viena.

Taču iet prom no trijstūra arbitrāžas tirdzniecības bots Jankas viņa negribēja, vispār tolaik mēs par to nerunājām, nezinu, ko viņa Jankam teica, ja noblandījās ar mani līdz rītam vai dažreiz pa kluso, kad m anējie jau gulēja, iekāpa pie manis pa logu; m ēs pārvilkām galvām segas un čukstējām ies, jo mans v eca is aiz sienas bieži m odās augšā. Bet parasti m ēs tāpat vien m ētājām ies pa kafejnīcām, pa ielām, braucām uz skaistām vietām vai sēdējām jahtklubā uz soliņa un galu galā, salikuši kopā galvas, aizm igām. Tagad mums ir, kur palikt, jum ts virs galvas, centrālapkure, n eviens neko nevar domāt. Paklau, Krista saka, p iever durvis, man gaism a spīd. Es joprojām brīnos, kā viņa tā var sk atīties film u un adīt, piedevām tumsā, un vispār, kāda viņa tagad prātīga m eitene, vairs nekādi krogi, mums jāpērk virtu vei m ēbeles, un kur tie laiki, kad ar taksi braucām uz Tallinu, tur bija viens džeza festivāls, uz v ilcien u nepaspējām, nu, štrunts, brauksim ar taksi.

Eu, runci, Krista atskatās, tu dzirdi arī, durvis piever, ja? Man uznāk veln išķ īgas skum jas, v iss tik pazīstam s, jaungads pie priedes un Kristas vēstu le, un, ja paņem vēl drusku atpakaļ, arī viens mazs puika, kas pūš uz rūts un ar pirkstu slauka elpas plankumu atkal nost, pret stiklu slinki zumzina septem bra mušas, un tā viņ š tur tup un tup, jo māsa jau iet skolā, bet viņš vēl ne, un katru brīdi starp ceriņkrūm iem var parādīties viņas dzeltenais pakausis ar divām kaprona bantēm sānos nu, nāc taču beidzot!

Un tad Elita tiešām nāk, ne jau nāk, velkas, blakus kāda klases draudzene, abas pagriež galvas un noskatās pakaļ Raitai, par kuru ir zinām s, ka puikas liek viņ ai v ilk t nost bikses un rādīt dibenu; ari tu pats vienm ēr, kad viņa nāk pretī, skaties zem ē, lai pēc tam ieplestu muti blenztu viņai pakaļ. Bet Elita ar draudzeni jau ir pie vārtiņiem, viss, beidzot, tom ēr nē, viņas n oliek som as sm iltīs un sabāž kopā galvas, tad Elita palēkdam ās sāk skriet pa celiņu garām dāliju dobēm uz māju, bet draudzene paliek gaidīt, un notiek tā, ka pie tevis istabā Elita pat neieskatās, azdipina pa priekšnam u garām uz virtuvi, durvis ir vaļā, viss labi dzirdams: es pie viņ as izm ācīšos, mammucīt, un m ēs drusku paspēlēsim ies! Pēc tam d ivi pakauši aizšūpojas gar sētas malu, un ir taču iespējam s, ka Elita pēkšņi skries atpakaļ, lai pasauktu arī tevi, bet abas galvas vēl tikai uz brītiņu pazib spraugā starp ceriņkrūm iem un tad nozūd pavisam. A izm irsa tevi. Vai tu vienkārši biji lieks, un vai nav vienalga, kāpēc. It kā būtu viss viens, kur vakaros klaiņot, bet vienm ēr iznāk, ka eju pāri dzelzceļa pārbrauktuvei līdz virsnieku sk olai un pēc tam garām Saulesdārzam.

C ilvēku šeit parasti maz, viens otrs ar suni, kāds pārītis pie stadiona sētas, kāda sie v ie te ar saīgušu seju ne tāpēc, ka viņu kāds būtu īpaši apvainojis, var redzēt, ka viņa tāda izskatās vienm ēr, parasta padom ju sieviete, kas stāvējusi rindā pēc ragū kauliņiem, bet tie b eigušies un viņa dabūjusi tikai tesm eni, un tad vēl publiskajā pirtī beidzies ari siltais ūdens, tāpēc saziepēto galvu viņa skalojusi ar aukstu, un vīram ir cita sieviete, viņ i abi beidzot ir mēm i kapitulējuši m ūžīgajām nakts bailēm, ka pusaudze m eita istabas otrā kaktā varbūt tikai izliekas iem igusi, apmēram tā v iss varētu būt, ar nelielām variācijām, bet vai tad ir no svara ikdienišķo pazem ojum u nianses.

Viņa nobīstas, jo es uz viņu skatos un iela ir tukša, es pat dzirdu, kā viņa iev elk elpu, pirms paiet man garām pa pašu ietves maliņu, pēc iespējas tālāk, un tad sāk iet ātrāk un ātrāk, ar abām rokām piespiedusi sev klāt som u ar maciņu, tesm eni un m ačalku, un viņas karogsarkanā m ēteļa mugura ar pārāk ciešā krūštura iežm augām sānos attālinoties sāk izskatīties pēc nodīrāta, anonīm a kautķerm eņa, kas bezpalīdzīgi karājas m ilzīgā tirgus stendā. No Ķ īšezera puses velk vējš, asfalts slapji spīd, ir janvāris, sn iegs nokusis, šur tur jau zaļa zālīte, ož pēc Brunis saka: mums vairs nav ne ziem u, ne vasaru, jo sputņiki atm osfērā caurumus sasituši. Kas zin', v iss var būt, vakaros Brūni neredz, bet dienā var satikt vai piecreiz pēc kārtas, viņš staigā no mājas uz veikalu un atpakaļ, un tad atkal uz pastu, aptieku, saim niecības preču bodi, pēc avīzēm un vienkārši tāpat līdz tram vaja pieturai, pa ceļam aprunājas ar pazīstam iem un nepazīstam iem, jau pa gabalu sāk sm aidīt, ar abām rokām sarausta m ēteļa karakulādas atlokus un, atbīdījis cepuri uz pakauša, pakasa galvas virsu tas viņam sveicien a vietā. Nu, «Rīgas Balss» v ēl nav atvesta, gaļas nodaļā no rīta bijušas dārgās vistas, bet tagad nekā, tikai cūku nagi, bet G orbačovs atlidojis no Indijas vai Ķīnas, vakar «Vremjā» rādījuši Brunis ar plaukstu gaisā n ovelk, kā no Deli vai Pekinas aerodrom a pacēlušās valdības lidm ašīnasun pēc tam septītajā kanālā dziedājusi un dejoju si Madonna.

Kad tādu skaistum u sa skatās, Brunis man pamirkšķina, vairs negribas ne ēst, ne dzert. Tā jau var badā nomirt, es viņam saku. Apmēram šitā m ēs parasti aprunājam ies. Vakarā viņ š sēž mājās, garām pabrāž maršruta tak sometrs, jauno māju vienādie silueti ar šur tur izmētātiem gaišu logu kvadrātiņiem, kā centīga skolēna aplikācija mana dzimtā pilsēta, neatšifrējam a un neatpazīstama, tikpat labi tā varētu būt arī Habarovska, K om som oļska vai R ostova pie Donas. Un tūlīt, starpā tikai iela ar d ie nasgaism as lampu stabiem, tādiem kā gigantisku, izstīd zējušu beznosaukum a puķu kātiem, plakanie zvani uz asfalta plūdina m ironīgu gaism u, turpat blakus pēkšņi sākas it kā cita pilsēta, noslēgta, pati sevī paslēpusies pasaule, kuras m ūrētie sētu stabi, izliek tie jum ti ar mansardu tornīšiem, terases un sienu bareljefi iedvesm ojošā buržuāziskumā noraida jauno divpadsm itstāvu m ilzeņu kailo proletārism u. Es dziļi ievelk u elpu šeit smaržo kā nekur citur, viss ir kopā, atkususi zem e, trūdošas lapas, akm eņogļu dūmi, kādā pagalmā pārplūdusi kanalizācijas šahta. Te man vai katrā otrajā mājā dzīvo kāds pazīstams, vism az pēc sejas redzēts, un caurstaigājam ie pagalmi, šķūnīši, ģim enes dārziņi, un nodurtais cālītis ielo cē pie stadiona vārtiem, mugurā nobalojusi džinsu jaciņa, viens sāns violets, ceļgali pierauti pie krūtīm, mati atkrituši no pieres, m ierīgi guļ, acis ciet, varētu domāt, mamma n oliek u sies pāri: arlabunakti, pulksteni es uzvilkšu.

Branta māja, Raitas māja, m ietp ilsoņu māja. Brants ir nogājies, nesen nejauši saskrējām ies, viņ š man uzreiz: Ciekurkalna bodē deva vīnu, lēto «Izabellu», zini, bet, ka pienāk mana rinda, pēdējā kaste izbeidzās, vajag šitā gadīties, tikai viena vecen e priekšā bija. Stāv, m irkšķina acis, tāda nelaim e čalim. M ietpilsoņu mājā bija ugunsgrēks, dūm os nosm aka vecais onkulītis no augšstāva, viņ š draudzējās ar otru tādu pašu vecu onkuli no pretējās mājas, abi vienm ēr staigāja kopā, viens maziņš, sm aidīgs, ar pliku, spīdīgu galvu, otrs m ilzīgs un m aisīgs, vaļējā m ētelī, ar sirmu, izpūrušu bārdu, divi vientuļi dīvaiņi, kas god bijīgi met līkum u apkārt m eitenītēm, kuras, satupušas uz ieliņas asfaltētās daļas, ar krītu zīm ē «klases». Tagad draugs no pretējās mājas staigā viens. Un tur jau arī mūsu māja dom ās es pa vecam saku «mūsu». Seit viss tāpat, p ie durvīm zaļā pastkastīte «mūsu» pastkastīte un rūsas izgrauztā plāksnīte ar numuru 7, no sienu apmetuma čokurodam ās lobās nost rozā krāsa, terase apbirusi ar priežu skujām.

Logos gaism a. Es nepazīstu cilvēk us, kas tagad te dzivo, es dom āju pirmajā stāvā, un arī viņi nez vai kaut ko zina par mums, nu, varbūt ka Elita apprecēja ārzem nieku un aizbrauca prom, kaut ko tādu kaim iņi varētu pastāstīt arī svešiem : jā, un ziniet, tā m eitene, kā viņu sauca Bet citādi v iss kā agrak, augšstāva Sulcu ved ek la vakaros pārbrauc ar taksīti, viņa ir aktrise vai balerīna, vism az kaut kas uz to pusi, un Sulcu vecā mammīte, kad kāds no m ājiniekiem iet prom, stāv pie mansarda lodziņa un māj ar roku; pats Sulcs, viņa sieva, dēls vai vedekla, lai kurš tas būtu, pie vārtiņiem atskatās un pamāj pretī, tas viņiem ir ģim en es rituāls.

Dažreiz var redzēt arī kādu no pulkveža ģim enes, vai nu Ļenočka pārrodas no randiņa parasti viņu pavada garš, piņņains virsniek u skolas kursants, vēl daži vārdi, stāvot pie vārtiņiem, ātra atvadu bučiņa, un viņ š pusskriešus metas 14 uz Ezermalas ielas kopm ītnēm, pats jau garš, bet ēna pavisam gara un tieva, izšķob ījusies asfalta bedrēs, bet citreiz atkal pulkveža sieva no balkona runājas ar pulkvedi, tas ir, runā viņa viena, pulkvedis klaudzina pa garāžu, bet laikam pietiek, ka viņ š tur ir un dzird. M ājas sienas ēna atšķeļ viņas plikās, balkona margām pārkarinātās rokas; tās izskatās sirreālas, it kā pašas par sev i, pat ne rokas, bet sazin kas. A iz pirmā stāva aizkariem kustas ēna, tur kāds liek gulēt bērnus vai klāj gultu pats sev, vai ko citu, parasts ikdienas vakars. Nezinu, kā tur tagad izskatās, bet kāda tam nozīm e, es atgriežos mūsu pustum šajā priekšnam ā, gaism u ieslēgt nevajag, p ietiek ar to, kas atspīd cauri tēva istabas durvju stiklam : aiz leduspuķu rievām istabas dziļum ā pāri rakstām galdam n olīcis robains siluets. Elitas durvis atstātas spraugā, viņa uzmana telefonu, tas stāv uz priekšnam a galdiņa cimdu, cepuru un šaļļu vaļņa ielokā, un visbiežāk jau arī zvana tieši viņai.

M an nav pat jāskatās, es tāpat zinu, ka viņ a tur uz dīvāna, ne mācās, ne lasa, neko, tikai spēlē savu bītlu lenti, kas sākas ar «M ichelle» un beidzas ar «She s Leaving Hom e», ceļgali p ie zoda, galva noliekta, m ati karājas pāri sejai, p elēkdzelteni un spuraini kā salm i, bet no durvju spraugas pāri priekšnam a linolejam stiepjas gaism as strēle, p ie pretējās sienas salūst un izšķob ījusies uzrāpjas pa kādu no sienas nišā pakarinātajiem m ēteļiem. V iss ir tepat, m anī pašā kā atspulgs ūdenī, kurā nekas nav pierādām s, tom ēr viss ir patiesība: priekšnam a pustum sa un Elitas bītli, un m ājas smarža.

Un m ājas sajūta. Varbūt man vajadzēja sākt citādi, ar laikiem, kad m ēs uz šejien i pārcēlām ies no centra dzīvokļa sestajā stāvā, kur ūdens no krāna tecēja tikai naktīs, tēvs parasti pietecināja abus spaiņus, un vienreiz, tas bija pavasaris vai ziem as atkusnis, gar ietves malu stiepās saledojuša sn iega kupri, pie m ēbeļu veik ala iepretī mūsu vārtiem bija sabraukts ratiņu stūm ējs, kādreiz tādi pārvadāja m ēbeles un citas sm agas mantas, iejū gušies plakanos koka ratiņos kā zirgi. Apkārt stāvēja cilvēk i, salauztie ratiņi bija u zvilk ti uz trotuāra, un pāri ielai stiepās m ilzīga, m ašīnas riteņu pārbraukta asins peļķe. Uz dzim šanas dienām pie mums nāca opaps un omamma, viņ i parasti atnesa vafeļu torti «Pārsteigum s», opaps ar mani un Elitu jokojās, viņa slavenais teiciens bija «ai, ai, tādas lietas uz nakti! Viņi svin ēja Ziem assvētkus un piem inēja Ulm aņlaikus, kad om ammai nav vajadzējis strādāt, jo opaps vien s varējis nopelnīt pietiekam i, un viņiem bijusi pat m ājkalpotāja! Un mājās viņi glabāja ne tikai «Atpūtu» kom plektus, bet arī «Tēvijas», taču leģionā opaps tom ēr nav gājis «ja nu te būtu runa par pārliecību», mans tēvs teica. M ēs nekad par to nerunājām, bet es tāpat zināju, ka nedrīkstu mammai neko jautāt un ka tēvs nedrīkst zināt, ka mamma pie viņiem šad tad tāpat bez iem esla aiziet. Jā, tēvs, m ēs v isi no viņa baidījām ies, pat mamma. Trauksm es sajūta ir manas bērnības pamatfons, uz kura es ar Elitu ap dzīvoju mūsu abu k op īgo pasauli ar tās spēlēm, 1 Juri, vai man ilgi būs jagaida?

Klau, nac ēst Krievu vai. Beidz strādāt, dzirdi Un Ļena ari kavējas Un vakari, kad m ēs abi istabas tumsā sačukstējām ies tik ilgi, kamēr sākām sm ieties vai pusbalsī plūkties; mamma ienāca mūs apsaukt vienreiz, otrreiz «tēvs strādā! Kamēr beidzot aiz sienas nepārprotami nočīkstēja viņa nobružātais, ar ādu apvilktais krēsls, un mūsu durvīm tuvojās viņ a soli, m ēs sastingām zem segām kā truši alās! Bija arī citādi, retumis, bet tomēr: svētdienās, kad mēs visi kopā ar kuģīti braucām uz Zaķusalu vai pusdienojām Piena restorānā, un vienreiz tēvs mani un Elitu bija aizvedis uz Daugavm alu skatīties svētku salūtu.

Tas bija briesm īgs gājiens, jo man neiedom ājam i spieda zābaki, īsi, dzelteni šņorzābaciņi, kurus biju m antojis no Elitas. Pāri Daugavai pūta vējš, un beigās sāka vēl arī snigt, es trīcēdam s klum buroju tēvam aiz muguras, taču neuzdrīkstējos neko teikt, ar mani m ūžīgi viss kas gadījās, uz kuģīša kļuva slikta dūša, un iepriek šējā vasarā es pat biju dabūjis utis. Bet mājas mēs v isi apsēdām ies pie tēva rakstām galda, tas patiešām nozīm ēja svētkus, parasti m ēs ēdām virtuvē, un tēvs arī man un Elitai ielēja pa trešdaļglāzei «Veldzes».

M ēs ēdām nēģus un baltm aizi ar trijstūra arbitrāžas tirdzniecības bots, nēģi tolaik neskaitījās nekas sevišķ s, bet baltm aize gan, tēvam darbā uz svētkiem bija izsniegtas četras garenas H ruščova bulciņas, uz katru ģim enes locek li pa vienai. Pēc tam tēvs atļāva Elitai noskrūvēt no viņa žaketes ordeņus, Elita bija vecākā un arī tēva m īlule, un tad tēvs teica, ka viens ordenis palikšot man vai Elitai un pēc tam mūsu bērniem kara nopelnu ordenis,kuru drīkstot mantot. A rī man atļāva brītiņu paturēt to rokā. Pēdējā laikā es par tēvu daudz domāju. Tagad m ēs abi esam līdzīgi un ne tikai tāpēc, ka viņš man vairs nav citas dim ensijas iem ītnieks, kas tikai iet uz darbu un nāk no darba, skujas, ēd brokastis un soda bērnus.

V ienkārši m ēs abi beidzot esam satikušies, nosacīti, bet tomēr: ir noiets pilns aplis, un nu viņ š ir tāds pats absolūtais zaudētājs kā es. Protams, es daudz ko nezinu, un mani priekšstati varbūt ir tikai šifrēti teksti, kas nozīm ē pavisam citu, nekā es spēju izlasīt. Tom ēr arī mana patiesība par tēvu ir īstenība, un šī īstenība ir vienīgā, kurā viņ š tagad p ie m anis var atgriezties.

Viņš par sevi man neko daudz nav stāstījis, vairāk tikai šo to n etieši ka viņam garšo piena zupa ar saknēm, jo viņam tādu bieži vārījusi Hermīne, viņa pamāte.

  • Tas bija tā, es neuzskatu teikt, jo kilometru kartēs nav iespējams veikt jebkādus galīgos secinājumus, un es neesmu redzējis šo gadu kilometrus.
  • Es
  • Kā tirgoties forex?

Ka viņu k a l pone p oliete īsi pirms kara atrasta m ežā zem žagaru kaudzes ar saplēstām drēbēm un pārgrieztu rīkli. Un ka viņa tēvs d zīvojis tādā kā bezsvara stāvoklī starp saim nieka pienākum iem savā nolaistajā sešdesm it hektāru saim n iecībā un sapņiem kļūt par ietekm īgu politiķi vism az Latgales vietējā mērogā: kamēr viņ š apriņķa centrā uzstājās ar tautsaim niecības priekšlasījum iem un pat kala plānus par iekļūšanu Saeimā, paša saim niecībā ēkām puva un tecēja jumti, siens palika nesapļauts un nenoraktiem kartupeļiem uzkrita sniegs.

Tad nu viņš atlaida kārtējo pārvaldnieku un pieņēm a jaunu, arī ekonom es sekoja cita citai, kamēr beidzot pēc desm it atraitnības gadiem manam tēvam tad jau bija vienpadsm it viņu mājā ieradās Herm īne, vējīga, m āņticīga, brīžiem kā jukusi no pāri plūstoša maiguma, apmēram tādu cauri tēva balss noskaņai es sam anīju viņas apveidu. A rī silto tuvības pasauli, it kā vārdos nenosauktu sazvērestību, kas viņus abus apvienoja pret lielās politikas apsēsto, vienm ēr kaut kur prom esošo tēvu, kas savu saim niecisko nem ākulību centās kom pensēt ar taupīšanu sadzīves sīkum os: pārbraucis no savām Rīgas un Rēzeknes turnejām, viņš nosēdās lielajā istabā p ie «biroja» un, saraucis pieri, vienm ēr ilgi pētīja ar Herm īnes ķeburainajiem cipariem aizpildītās m ājas grām atvedības burtnīcas lapas, kamēr viņa klusi stāvēja aiz viņa krēsla, abām rokām tram īgi apņēm usi m ilzīgo grūtnieces vēderu. Sīs sazv ērestības daļa bija arī m akšķerāķi, rozīņu turziņas un citi rēķinos neierakstīti našķi trijstūra arbitrāžas tirdzniecības bots nieki, ko H erm īne šad tad slepeni pabāza manam tēvam zem spilvena, tāpat ziem as vaķari, kad viņi abi, taupīdam i petroleju, atvērtās plīts ogļu gaism ā tāpat ar pirkstiem tieši no pannas ēda kartupeļu pankūkas, ausīdam ies, vai uz mājas gatves neierības rati Bet nu jau laikam es te sāku tēvam pied ēvēt pats savas izjūtas.

Kaut gan kas zin', varbūt arī m aniem bērniem ja mums ar Kristu tādi būs kādreiz lik sies, ka es tikai eju uz darbu, nāku mājās, pusdienoju un dusm ojos? Bet par Hermīni, es laikam jau teicu, ka tēvs viņu piem inēja izvairīgi, it kā kaut ko slēpdam s vai gribēdam s aizmirst. A grāk, kad es nezināju, kas ar viņu bija noticis man tikai šovasar mamma visu izstāstīja, es iedom ājos, ka tur bijusi tāda puiciska iem īlēšanās, varbūt pat kāds apkaunojošs m ēģinājum s viņ ai tuvoties, n odevība pret abu klusās saprašanās pasauli, vai. Taču slepeni sabiedrotie viņi palika arī pēc tam, kad H erm īnes aizliegto p ievilcīb u ja tur vispār kaut kas uz to pusi bija aizēnoja D augavpils ģim nāzistes, bez vārdiem, tikai ar īsu saskatīšanos, ar dažiem gluži neticam ā veidā sataupītiem latiem, kurus H erm īne pēc brīvdienu ciem ošanās vienm ēr iebāza tēvam kabatā. Sie Herm īnes piecu un desm itsantīm u m onētās sakrātie lati kopā ar siltās veļas un adīto zeķu sainīti pavadīja tēvu arī uz Rīgu v iņ š sāka studēt tiesību zinātnes.

Un tur pēkšņi atklāja, ka universitātē n evien s cits nevalkā pašaustu uzvalku un ka korporācijā uz latgaliešiem skatās no augšas. Es arī zināju, bet tā bija pavisam cita zināšana nekā tēvam, ar pretēju zīmi, vēlēšan ās iegūt vism az tik daudz, kā zaudētāja brīvību. Es stāvēju pie fakultātes durvīm; laiks bija kā m elnbaltā kino, februāra atkusnis, kad nevar saprast, vai gaism a vēl nav uzaususi vai jau sāk tumst, vienādi apzāģētie apstādījum u koki stāvēja paklausīgā rindā kā mēmi statisti, pa Ļeņina ielu man garām gāja cilvēk i, es divreiz biju izgāzies vēsturiskajā m ateriālismā, un nu man vajadzēja iet trešo reizi, lai izspiestu ieskaiti no abstrakcijām, kuras mana pieredze noraidīja. Un tad es nodomāju: velns lai parauj! Viņai to vien s svešs čalis n oskaitījis no rīta, kad viņa pam odusies viņam blakus un prasījusi: paklau, kā tevi sauc?

Draņķīgi tikai, ka es kaut kur pazaudēju jaku, bija tīri laba jaka, bet citādi nekas, «Lunā» m ēs piebāzām pilnas kabatas ar maizi un gājām uz kanālm alu barot gulbjus, taču gulbji jau bija aizgājuši gulēt, un tad es ar dežūrtram vaju braucu pie Kristas. Eu, tu gadījum ā neesi pillā? Bet tad viņa tomēr, uzm etusi uz naktskrekla m ēteli, iznāca pie m anis trepju telpā, es viņu apkampu un teicu viskautko, arī, ka citiem cīruļi jau atlidojuši, bet man vēl dzērves nav aizlidojušas, tāpēc es tagad staigāju bez jakas, vien īgi sūdīgi, ka nu mani drīz paraus krievos. Nu jā, bet tēvs man tātad teica: es vism az zināju, ko gribu. Es, viņ š teica, naktīs preču stacijā izkrāvu vagonus, lai nopirktu kārtīgu uzvalku. Un iem ācījos spēlēt kārtis, lai vinnētu īstajās spēlm aņu kom pānijās. V isvienkāršāk ir nek o negribēt un neko nedarīt.

Tās bija patiesības no tēva patiesību pasaules, kurā nekas nav apšaubāms, jo viss ir pareizs bez pierādījum iem. Protams, viņ š zināja, ko grib, citādi nav iespējam s izskaidrot, kā viņ š ar savu nepareizo izcelšanos un korporeļa pagātni līdz ar padom ju varu tūlīt tika pieņem ts darbā jaunās iekārtas politpārvaldē, piedevām laikā, kad viņa tēvs, kārtējo reizi nopūdējis labību, bija apcietināts par sabotāžu. Es nešaubos, ka mans tēvs viņu nespēja glābt, tas ir, nebūtu spējis, pat ja būtu uzdrīkstējies m ēģināt. Un ka par Herm īni un mazo Ruti viņ š uzzināja tikai tad, kad bija jau par vēlu.

Varbūt viņ š pat ticēja, ka v iss ir Palikt p ie savas izvēles un pārliecības, ka izvēlējies ir viņ š pats, n evis izvēlēju šies viņu, pusputējuša Latgales lielsaim nieka dēlu ar aizvainotu pašcieņu zem pašaustās žaketes un kaism īgām alkām pēc līdztiesības kā radītu tautas gribas iem iesotāja lom ai ar urrā uz lūpām par padom ju tankiem. Es nesaku, ka citas versijas ir izslēgtas: man vien īgi gribas pārmest tiltu pāri m ītiskajai upei, no kuras otra krasta viņ š man neko vairs nespēj paskaidrot. Es tagad viņam labprāt teiktu: nu, izstāsti man visu, varbūt tev kļūs vieglāk, nebaidies, es tevi sapratīšu, es taču esmu tāds pats cilvēk s kā tu.

Soli pa solim ar satiksmes šķīrējtiesu

M ēs abi kopā varētu aizstaigāt līdz viņa mājām, es zinu, sētas vidū bija zibens iešķ elts ozols ar stārķa ligzdu galotnē un apkārt pletās tīrumi un pļavas, viņš man parādītu taku cauri alkšņu un avenāju čūskulājam uz ezera stūri, kur nāk iebarotās zivis, m ēs klusi izlavītos cauri virtuvei, Herm īnes sejā m aizes krāsns k vēlojošās ogles m estu trauksm ainus atspīdumus, līdz elkoņiem kailās rokas aplipušas ar m iltiem, un tēvs istabā, ar visām drēbēm atlaidies gultā, vaļējām acīm sapņotu par savu lielo politiku. Es jau saprotu, kāpēc tēvs negribēja par sevi neko daudz trijstūra arbitrāžas tirdzniecības bots viņš pārāk daudz ko nespētu paskaidrot. Vienkāršāk bija teikt, ka visi viņa pied erīgie gājuši bojā kara laikā, un form āli m elots jau tas nebija. Viņa tēvu lik vid ēja kopā ar citiem tā sauktajiem politiskajiem, kad vācieši nāca virsū Daugavpilij «nošāva bēgot».

Par Ruti Hermīne atrakstīja no Tom skas apgabala, bez apsūdzībām un žēlošanās, vienkārši totālā nolem tībā, ka gan jau m īļais D ieviņš drīz pieņem kā droši ieguldīt kriptovalūtās arī viņu, jo kā tad maziņā tur bez viņas, un zemi b ijis tik grūti atrakt, Herm īne divus vakarus lauzusi pa maziem gabaliņiem, Latvijā zem e nekad tik dziļi nesasalst. Taču galu galā H erm īnei aptrūka pacietības gaidīt, kamēr D ieviņš par viņu apžēlosies. Bet to, es jau teicu, man tikai šovasar pastāstīja mamma. Tēvam vienkārši nebija piederīgo, tikpat dabiski, kā mammai bija opaps ar omammu un tēva rakstām galda atvilktnē glabājās «Prozit» kastīte ar kara ordeņiem, jo viņš bija karojis īstajā pusē. Un tikpat dabiski šīs īstās puses īstās patiesības izslēdza varbūtību, ka atskaites punkts nav kaut kāda kosm iska abstrakcija, bet pavisam konkrēta vieta uz zem es, kura paliek vienīgā, viss viens, vai to grib pievākt vācieši vai krievi. N evar teikt, ka m ēs ar tēvu nesapratām ies, tad jau drīzāk m ēs vien s otru sapratām pārāk labi, pēc manām bērnības bailēm un pusaudža gadu kategoriskās cīņas par savu absolūto taisnību starp mums abiem iestājās divu pieaugušu cilvēk u līd zvērtīgās attiecības, tikai tad m ēs jau apdzīvojām katrs savu īstenības stāvu. Es viņam neko vairs necentos pierādīt, vienkārši es pats biju pierādījum s, ka viņa patiesību ēkai ir arī trijstūra arbitrāžas tirdzniecības bots, kurā apm etas tie, kuru īstenību tur, augšā, noraida.

M an nav, ar ko lielīties, es biju tikai vien s no piecdesm ito gadu n ogales standartizlaidum a ar tās visp ārējo malā stāvētāju smīnu, vienkārši platform a piram īdai, kuras sm ailē m edīja tos, kuri atļāvās citādi domāt arī skaļi.

Bezmaksas veidi kā pelnīt naudu tiešsaistē bināro robotu tirdzniecība ieguldīt viļņu kriptogrāfijas 2021 gulšņā viegli iegūt bagātas ātrās idejas.

Bez šaubām, ja v isi būtu bijuši tikai tādi mēmi pagrīdes opozicionāri kā es, mēs varbūt vēl tagad pielūgtu Ļeņina galvas, un nevienam prātā neienāktu, ka tās joprojām šur tur ir sakarinātas drīzāk par biedinājum u kā nogrieztas ar neasu nazi kādā fanātisku kanibālu orģijā. Taču pastāv arī tāda tīri ģeom etriska likum sakarība: jo plašāka ir piram īdas pamtne, jo augstāka iespējam a virso t ne. Jā, es esmu statists pēc būtības un tāds acīm redzot arī palikšu vienm ēr, tas ir kaut kas līdzīgs ilgai paralīzei, kuru nez vai maz iespējam s izārstēt. Skaidrs, ka skolā par to vien runāja, daži teica, ka Raimis ar brāli, citi domāja, ka varbūt Einārs no centra skolas, kura senči esot baptisti. Runā, es teicu. Klusums starp mums abiem bija b līvs kā ūdens. Bet tu esi liels varonis, tēvs beidzot sacīja, un nevienam ne vārda.

Tas bija viņa parastais paņēm iens nolikt mani pie vietas ar sm aidošu pārākumu, it kā es joprojām būtu no viņa dusmām un labvēlības p iln īgi atkarīgs radījums, kas dzeltenos šņorzābaciņos k lib o viņam nopakaļ. Es neesm u varonis, es viņam teicu, un m ēm ais opoziconārs man sm īnēdam s mēm i piebalsoja: skaidrs, ka neesi, tu taču to neuzrakstīji. Tad es to pasacīju skaļi: es jau to neuzrakstīju. Taču tēvs nepārskaitās, pat nesāka ar savām parastajām abstrakcijām mani pārliecināt, ka īstā īstenība atrodas ārpus manis, n evis manī pašā.

A k tad pat šitā, viņ š v ien īg i noteica. It kā kaut ko tam līdzīgu jau būtu gaid ījis ne tieši no manis, trijstūra arbitrāžas tirdzniecības bots d zīves vispār, vai. Tas ir sliek snis, no kura viņ š tagad pie m anis atgriežas, otrs cilvēk s, tāds pats kā es ievainojam a, šaubām un izmisumam pakļauta būtne. N av jau tā, ka viņ š tīri m etafiziski ienāk pie manis pa durvīm un kaut ko saka; es vienkārši jūtu viņa klātbūtni, it kā viņš sēdētu p ie manis tāpat kā agrāk M ežaparka mājā, kad mums abiem nebija īsti, ko runāt, patiesībā nebija nekā, nekad agrāk viņ š manā istabā tāpat vien nenāca, tikai pēc tam, kad aizbrauca Elita. Viņš līdz pēdējam neticēja, ka viņa tiešām aizbrauks, kaut gan ar Laslo viņa bija sareģistrējusies jau pirms Jāņiem un pēc tam tikai gaidīja izbraukšanas atļauju. Bet tēvs izturējās tā, it kā mums v iss būtu pa vecam un pietiktu, ka viņ š n ep ievērš uzm anību Elitas nodom iem, lai tie pārvērstos par viņas parasto fikso ideju, kuru var vienkārši neņem t par pilnu. Ka Elita var dauzīties apārt ar čaļiem, nolikt sarullētu m ēteli zem segas, lai izskatās, ka viņa tur guļ, pat ka var nedēļām neiet uz skolu, tas viss kaut kā v ēl iekļāvās tēva loģikas sistēm ā.

M ūsu bērnības soda piedošanas m ehānism s joprojām bija spēkā, tikai nu mūs vairs neatstāja bez saldā ēdiena; Elita pati brīvprātīgi, uz ceļiem nom etusies, no cītības iekodusi zobos lūpu, berza tēva istabā parketu vai vārīja piena zupu ar dārzeņiem, kura mums visiem pārējiem riebās, kamēr beidzot pie vakariņu galda, kad Elita atkal pacietīgi kā nopērts suns centās sagūstīt tēva skatienu, bet viņš tīšām necēla acis no sava šķīvja, m ēs centām ies paēst pēc iespējas ātrāk, lai aizbēgtu no spriegā klusuma, jo pat mamma neuzdrīkstējās runāt, un tad jau parasti kaut kas notika, kads aizrijas vai sagrieza pirkstu, mamma skrēja pēc m arles, un pa visām jukām, veln s zin', kurā brīdī, tēvs aizm irsa, ka viņam jābūt niknam uz Elitu, un tā jau arī bija tikai virskārta, zem kuras viņa joprojām palika tēva m īlule un cerība, kas, jau četru gadu vecum ā lasīja drukātos burtus un pat garo klepu un m asaliņas izslim oja daudz vieglākā formā nekā es. Pēc tam m ēs runājām cits caur citu un sm ējām ies par katru nieku kā ķerti, visiem, izrādījās, gribējās vēl ēst, mamma no pieliekam ā sadabūja kādu svētku konservu burku, pildītos piparus vai tomātus sulā, virs galvas plinkšķināja gam mas pulkveža Ļenočka, mamma no ledu s skapja izvilk a v ē l arī rītdienas pusdienu gaļu vai vistu, n olik a pa vidu uz galda tāpat aukstu ar visu čuguna «pīli», un m ēs, laizīdam i no pirkstiem caurspīdīgi zeltaino p usgatavās m ērces želeju, cits citu pārlabodam i, k op īgi sacerējām kaut ko atskaņotu, piem ēram, ka, tā kā nom irusi vārna, tup uz galda vista kārna vai tam līdzīgi.

M ēs sēdējām m ūsu gaišajā, siltajā virtuvē kā uz mazas saliņas, ap kuru plešas apkārtējās pasaules neparedzam o slazdu un v ilinājumu okeāns, un virs loga aizkariņiem augšējās rūts m elnum ā kā m ilzīga, oranža m ēnesnīca atspīdēja virtu v es lampas apaļais kupols. Nu jā, bet tad nāca tracis ar aviācijas institūta ungāriem, vispirm s jau tāpēc, ka Elita vispār pinas ar ārzem niekiem, mūsu mājās tika lietots daudzskaitlis, kaut gan viņ a tolaik sagājās v ēl tikai ar Petru un skaitījās, ka viņ i tikai šad tad kopā pastaigājas, papļāpā pa telefonu vai pasēž kādā kafūzī. Vienu dienu mamma darba pusdienlaikā atskrēja pēc kaut kā uz mājām un izcēla abus no gultas ar to pa īstam arī sākās. Skaidrs, m ēsli sanāktu arī tad, ja Elita būtu ar kādu v ie tē jo čali, bet ar ārzem nieku! Senči pēkšņi sāka atcerēties laikus, kad Elita v ēl dancoja tautiskās dejas un pēc koncertiem Č ehoslovakijā un Som ijā katru teikum u sāka ar «bet tur M ūsu senčiem Petrs nebija vienkārši čalis, kurā Elita pamatīgi iegrābusies, viņiem Petrs bija Elitas slieksm e.

Par ko tikai mūsu mājā tolaik netika runāts, sākot ar nacionālo lepnum u un beidzot ar veneriskām slim ībām un m eitiņām, kuras grozās ap tirdzniecibas ostu un viesnīcu «Latvija», m eitiņām no labklājīgām latviešu ģim enēm, kurās rauc degunus par krieviem un jūsm o pa štatiem un Latvijas laikiem, un tad nu šīs m eitiņas protestē pret padom ju varu, guldam ās apakšā katram, kas nāk «no turienes», bet galu galā finišē svešās patrepēs, par trīni atdodamās vietējiem šķībacainajiem zoļļiem, dabū triperi un p iegu lētos bērnus pamet slim nīcās. A p to laiku Elitai kaut kas sam etās arī ar Petru, bet pat man viņa neko neteica, bija tikai viena tāda reize, es stāvēju virtu vē pie ledusskapja un tāpat kaut ko riju, m anējie bija pavakariņojuši, v iņ i jau sāka aprast, ka man ir pašam savas iešanas, nu, un Elita pienāca man klāt, apķērās apkārt un p iesp iedusies raudāja mana džem pera mugurā. Tik tuvu kopā m ēs nebijām bijuši nez cik ilgi, laikam vēl kopš tiem laikiem, kad es centra d zīvokļa kopīgajā istabā naktīs dažreiz palīdu zem Elitas segas, bet tad mani tur ieraudzīja mamma, un izrādījās, ka tas ir aizliegts. Pa starpu bija gadi, kad es Elitai biju tikai sīkais, apgrūtinošs, lieks; viņas briesm īgi gudrās draudzenes teica piekabe. Bet nu jau es sen vairs nekabinājos viņai klāt, mēs ar Kristu pēc stundām blandījām ies gar jahtklubu un tenisa kortiem vai sēdējām uz skolas som ām piesaulītē pie Saulesdārza sētas un sk ūp stījām ies, nolikuši aizdedzinātās cigaretes sev blakus zemē, pērnā zāle gruzdēja ar rūgti m edainu smaržu, un nošņurkušie tipi, kādi vienm ēr kā no zem es izlien nom aļās vietās, aprija mūs ar glūnīgi badīgiem skatieniem.

Dažreiz m ēs satikām Elitu ar Petru, Elita man pavirši pamāja un tūlīt novērsās, taču pirm s tam v ē l paspēja novērtēt Kristu ātri un ziņkārīgi, kā siev iete apskata otru sievieti. Tad, kā jau teicu, Elitai ar Petru nojuka, bet arī tas senčiem tagad bija pierādījum s, ka no rietumu puses nekas labs nevar nākt, pat no sociālism a rietum iem: p iem ānīja dumju m eiteni un pameta, tā iznāk ar «bet tur Viņu loģik a apmeta kūleni, lai atgrieztos izejas pozīcijā, tikai nu visu s nacionāli patriotiskos argum entus aizēnoja vienoti ģim enisks aizvainojum s. Elita mums pēkšņi kļuva par tādu kā slim nieci, kuru neliek pie mājas darbiem un piedod visu s untumus, viņai pat atjāva kādas dienas neiet skolā, jo viņa teica: man sāp galva, visu laiku sāp galva, un varbūt tā arī bija, kas zin', cik daudz un dažādām pārdomām v a jadzēja satilpināties viņas pakausī ar trijstūra arbitrāžas tirdzniecības bots augšā uzsieto zirgasti, kura līgani slīga uz visām pusēm kā palma. Bet to, kas notika tālāk, es vispār atsakos kom entēt pāris nedēļu vēlāk Elita paziņoja, ka precēsies. Laslo mūsu mājā ieradās n evis pa kluso darbdienas rītā, bet kā oficiāls līgavainis uz svētdienas pusdienām, un beidzot mums nācās noticēt, ka viņ š nav tikai Elitas leģenda par kādu Petra draugu, kas nu stutēs lielo sapņu pili, ko Elita bija apbūvējusi ap Petru. Senči tomēr krietni par zemu bija novērtējuši Elitas spējas un pretenzijas pret nākotni nekādi šķībacainie zoļļi un pavārtes, un pat ne ilgas un nopietnas pārdomas par sm uko, v eik lo Petru, kuru acīm redzot spēja nobiedēt mūsu mammas konkrētie jautājum i un m iglaini draudīgie m ājieni par prokuratūru un vēstn iecīb u jo Elita taču bija sk olniece, nepilngadīgs, nesaprātīgs bērns!

Pēc Jāņiem viņ i sareģistrējās, un septem bra vidū Elita aizbrauca. M ūsu mājās U ngārijas tēm a vairs netika apspriesta, tikai pašā sākumā, kad Elita pateica, ka eksām enus nekārtos, jo šejien es diplom u viņ ai tur nevajadzēs, tēvs iem inējās: tu taču nezini pat valodu, un vai tu vispār apjēdz, ko dari, savam Petram tu šitā n eiespītēsi, tev pašai būs jādzīvo, un par to diplomu, m eitiņ Bināro opciju tirdzniecības sistēmas izkrāpšana, kā. Kā padarīt vairāk naudas mājās latvija. Bināro Opciju Tirdzniecības Sistēmas Pārskatīšana desmit bināro opciju brokeri Labākā investīciju cryptocurrency, instaforex nav depozīta bonusa Trijstūri binārā opciju tirdzniecībā Pazīstams binārā opcijas signālu pārskatīt arī būs informācija par kritērijiem, ka tirgotājs vai šo rīku izmanto, lai veiktu finanšu analīze. Labākie bināro opciju signāli - bināro opciju brokera pārskati Labākās bināro opciju signāli. Naftas tirdzniecības uzņēmumiem iemācīties dienu tirdzniecības kriptogrāfiju metatrader 4 demo. Bitcoin eiro investīciju diagramma, tirgot bitcoin krekingu. Bināro opciju tirdzniecības sistēmas izkrāpšana. Šī maiņa atspoguļojas arī RSI, kas atgriezās nesenās lejupslīdes augšgalā. Līmeņa ziņā platība starp un 10 palika īstermiņa griesti, savukārt pretestības pagrieztais atbalsts netālu no līdz palika spēkā līdz šim brīdim. Avots: OKEx, Tradingview. Āzijas otrdienas sesijas laikā pāris ir mainījis roku rokturos ar USD Impulsa rādītāju rādījumi arī nostiprina konsolidācijas gadījumu.

Šķiet, ka stohastikā ir izveidojies dibens, kas norāda, ka liela daļa lejupvērstā spiediena jau ir mazinājusies, tomēr augšupejošais impulss joprojām nav pilnībā pārņēmis. Tomēr, raugoties no plašākas perspektīvas, pāris ir radījis zemākus augstumus, un lejupejošais trīsstūris paliek neskarts.

Kāda izvēles robota pieteikšanās regulatīvā padome, kas pārrauga uzņēmumus, kas nodarbojas ar IRA, kurā zelts ir ieguldījums? Jebkuras labas māsu skolas NJ?

Momentum rādītāji nav uzrādījuši būtisku augšupejas impulsa pieaugumu, neskatoties uz 3 procentu atlēcienu otrdien. Stohastiskās ātrās un lēnās līnijas savijās, savukārt MACD lielā mērā bija sarkanā krāsā.Forex Robota, Es Vēlos Saņemt, Kā Bitcoin Pelna Naudu